Kasım ATASOY Kişisel Web Sayfası

Expert of a lot of Work

Devam Eden Projeler

  • Özel Eğitim Meslek Okulları için E-Ticaret Sistemi

Türkiye'de, Hafif Düzey Zihinsel Engelli Öğrencilerin eğitim gördüğü Özel Eğitim Meslek Okullarının tamamının online satış yapabilecekleri platform hazırlanmaktadır. http://ozel11.com ve http://ozelburada.com adreslerinde yayın yapacak sistemde okullarımız popüler e-ticaret platformlarında mağaza açılması şeklinde bir hizmete ücretsiz sahip olacaklardır. Online ödeme ve kargo entegrasyonu ile okullarımız hiçbir yatırım maliyeti ile karşılaşmadan direkt olarak ürünlerini satabileceklerdir.

  • Online SPSS Uygulaması - Tamamlandı. Yayın için bekliyor...

Dünyaca ünlü SPSS uygulamasının kurulum ve maliyet gerektirmeyen, mobil cihazlar dahil çevrimiçi çalışabilecek, tamamen ücretsiz bir örneği.

  • Kamuda Hızlı Veri Toplama Aracı - Plan Aşamasındadır.

Kamu kurum ve kuruluşları için alt birimlerinden hızlı bir şekilde veri toplamaya yardımcı olacak her alanı tamamen özelleştirilebilir çevrimiçi veri toplama aracı hazırlanması planlanmaktadır. Özellikle Millî Eğitim Bakanlığı teşkilatlarında kullanılmak üzere, kısa sürede tasarım aşamasına alınacaktır.

  • Eğitsel Oyun - Plan Aşamasındadır.

Günümüzde bilişim dünyasının yaşantımızın her alanına girmesi sebebiyle, Oynayarak Öğreniyorum projesi kapsamında bir eğitsel bir oyun hazırlanması planlanmaktadır.

  • SimmiS Güncelleştirmeleri Devam Ediyor.

Seyhan İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Modüler İletişim Sistemleri güncelleştirme çalışmaları devam ediyor. 2006 yılında başlayan proje Mart 2013'ten bu yana MEB sunucularında çalışacak şekilde yeniden tasarlanmaktadır. Proje kapsamında Çukurova İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Çukurova Haberci uygulaması da güncellenecektir. Şuan yazılan modüller; Kantin Modülü, MTSK Modülü, Bilgisayar Sınavı Modülü olarak sıralanabilir. Kısa süre içerisinde SimmiS Web Servis uygulaması da yayınlanacaktır.